Ілюстративне фото
Від сьогодні, 8 грудня, у Берестинській громаді Харківщини розпочинається плановий відстріл червоної лисиці.
Як передає «Думка”, про це повідомили у Берестинській міськраді.
За даними міськради, районна організація Українського товариства мисливців і рибалок розпочинається відстріл червоної лисиці.
Тако рішення було прийнято у листопаді Державною надзвичайною протиепізоотичною комісією при Харківській ОВА з метою протидії сказу у диких тварин.
Дозвіл на відстріл діятиме до 1 березня 2024 року.








Коментувати post