Фото: СБУ
У Харкові блогерку Анну Крівуц, яку підозрюють в організації схеми незаконного ввезення автомобілів під виглядом гуманітарної допомоги, випустили з-під варти під заставу майже 1 млн грн.
Про це виданню «Думка» повідомив адвокат блогерки Юрій Кубай.
За його словами, 12 травня Крівуц затримали за підозрою в організації схеми незаконного ввезення так званих «євроблях» під виглядом гуманітарної допомоги.
Наступного дня їй вручили клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з альтернативою застави у 21 млн грн.
Сьогодні, 15 травня, суд завершив розгляд клопотання та відмовив у застосуванні тримання під вартою.
«Суд відмовив у повному обсязі в застосуванні тримання під вартою і як альтернативний запобіжний захід визначив заставу в 998 тис. грн та надав 5 днів на внесення цієї застави», — розповів адвокат.
За словами Кубая, наразі Крівуц уже звільнена з-під варти.
Він також зазначив, що рішення щодо подання апеляції залежатиме від самої блогерки.
«Я ж вважаю, що безпідставно застосована така застава, вона мати-одиначка і таких доходів не має. Однак рішення про подання чи неподання апеляції приймає клієнт», — сказав адвокат.
Коментуючи саму підозру, захисник заявив наступне:
«За тією статтею, за якою її обвинувачують, це повний абсурд», — сказав Кубай.
https://t.me/jenya_zub_live_news/58575
Нагадаємо, що 14 травня стало відомо, що СБУ та Нацполіція проводять слідчі дії щодо харківської автоблогерки Анни Крівуц, яку підозрюють у продажі автомобілів, ввезених в Україну для потреб ЗСУ як гуманітарна допомога.
Крівуц (блогерка Danger Ann) стала популярною завдяки серії скандальних автоблогів, у тому числі з провокаціями проти працівників патрульної поліції.







Коментувати post