Фото: Головне управління Національної поліції в Харківській області
Пішохід помер у лікарні після наїзду автобуса на Харківщині.
Про це повідомляють у відділі комунікації ГУНП в Харківській області, передає «Думка».
За даними поліції, аварія сталася поблизу села Пересічне Харківського району.
57-річний водій автобуса, рухаючись у напрямку міста Охтирка, наїхав на 69-річного пішохода, який переходив дорогу в місці, де відсутній пішохідний перехід.
Унаслідок ДТП чоловік отримав тілесні ушкодження.
Його доправили до лікарні, однак від отриманих травм він помер.
За цим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України.








Коментувати post