Ілюстративне фото
На Харківщині зареєстровано лише чотири компанії з угорськими бенефіціарами – це один із найнижчих показників в Україні.
Про це повідомили на сайті аналітичного сервісу «Опендатабот», передає «Думка».
За даними аналітиків, у Харківській області працюють лише чотири компанії з угорськими бенефіціарами – це один із найнижчих показників серед регіонів України. Така ж кількість зафіксована і в Дніпрі, тоді як у частині областей подібний бізнес узагалі відсутній.
Загалом в Україні налічується 246 компаній з угорськими власниками, які прозвітували за 2025 рік. Із них 34 мають річний дохід понад 100 млн грн. Сукупно ці підприємства заробили 29,77 млрд грн, що на 8% більше, ніж роком раніше.
Найбільше таких бізнесів зосереджено на Закарпатті – 115 компаній. У Києві зареєстровано ще 67, а на Одещині – 21. Водночас саме столиця лідирує за кількістю великих компаній із доходом понад 100 млн грн – там їх 15.

Серед найбільших за доходами компаній із угорськими власниками – ОТП Банк (11,9 млрд грн), агробудівельний альянс «Астра» (3,6 млрд грн), «ТІС – Вугілля» (1,95 млрд грн), «ОТП Лізинг» (1,7 млрд грн) та «Трансінвестсервіс» (1,68 млрд грн).
Найбільше зростання зафіксували у фармацевтичної компанії «Гедеон Ріхтер Україна», яка за рік збільшила дохід більш ніж у 60 разів – до 1 млрд грн.
Найчастіше угорські підприємці обирають для бізнесу в Україні сферу оптової торгівлі – таких компаній 54. Ще 24 працюють у сфері нерухомості, а 17 – у сільському господарстві.








Коментувати post