Ілюстративне фото
Росіяни вдарили по Основʼянському району Харкова вранці 2 червня.
Про це повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов, передає «Думка».
За даними Терехова, у Харкові 2 червня близько 9:30 ранку ворог завдав удар безпілотником по Основʼянському району. Деталі уточнюються.
Нагадаємо, що близько 9 години ранку 2 червня мер повідомив про удар по промзоні в Київському районі міста.








Коментувати post