Фото: Харківська міськрада
У Харкові протягом 28-29 липня проведуть планову обробку зелених насаджень.
Про це повідомила Харківська міськрада, передає «Думка”.
Як повідомили в СКП «Харківзеленбуд», це необхідно для боротьби зі шкідниками. Роботи проходитимуть рано-вранці в саду ім. Шевченка, парку ім. Квітки-Основ’яненка та Дитячому парку, на Клочківському узвозі.
Для обробки буде використано препарат, що є безпечним для людей і тварин.






Коментувати post