Ілюстративне фото
Вдень 28 листопада армія рф запустила керовані авіабомби в напрямку Харкова, одна з КАБ впала у селі Руська Лозова.
Про це повідомив начальник Дергачівської МВА В’ячеслав Задоренко, передає «Думка».
За його інформацією, близько 12:40 ворог вдарив КАБом по Руській Лозовій. Інформація щодо руйнувань та постраждалих з’ясовується.
Нагадаємо, у Харкові було чути три бомбові розриви у проміжку часу з 12:30 до 12:37. За попередніми даними, бомби впали в передмісті, у районі Окружної дороги Харкова з північної сторони міста Харків.
Нагадаємо, 28 листопада близько 6 години ранку окупанти завдали ударів по Київському району Харкова. Внаслідок обстрілу пошкоджено цивільне підприємство та сусідній житловий будинок.








Коментувати post