Ілюстративне фото
Комунальники зняли циферблат для очищення та модернізації – годинник отримає світлодіодний секундний відлік і повернеться в роботу вже цього тижня.
Про це повідомили в Харківській міській раді, передає «Думка».
За даними міськради, у Саржиному яру демонтували циферблат. Його очистять від бруду та іржі.

«Окрім того, майстри оснастять його світлодіодним секундним відліком та перевірять роботу механізму стрілок», – повідомили в мерії.

За інформацією міськради, годиник запрацює у звичному режимі вже до кінця тижня.







Коментувати post